خانه هزار فرسنگ از ما دور بود

کتاب خانه هزار فرسنگ از ما دور بود، اثر رزیتا رجایی، تاریخ شفاهی محمدرضا نعمتی، رزمنده‌ی آزاده دوران دفاع مقدس از شهرستان رودبار است که از روزهای حضور در جبهه و خاطرات و حال و هوای آن دوران گفته است...ادامه

توضیحات و مشخصات

کتاب خانه هزار فرسنگ از ما دور بود، اثر رزیتا رجایی، تاریخ شفاهی محمدرضا نعمتی، رزمنده‌ی آزاده دوران دفاع مقدس از شهرستان رودبار است که از روزهای حضور در جبهه و خاطرات و حال و هوای آن دوران گفته است.

شجاعت حضور در جبهه و دست شستن از جان و مال خود یک طرف، ترس از دست دادن عزیزان آن هم زمانی که به دلیل حضور در جبهه نمی‌توانی در کنارش باشی، یک طرف. این همان چیزی است که انسان‌ها را از یکدگیر متمایز می‌کند. کسانی که با چنین دردی کنار می‌آیند زیرا هدف بزرگتری آن‌ها را به جبهه کشانده است. محمدرضا نعمتی، یکی از رزمندگان آزاده‌ی دوران دفاع مقدس، در کتاب خانه هزار فرسنگ از ما دور بود از زندگی‌اش گقته است. زندگی که به دوبخش تقسیم می‌شود. زمانی که برای حضور در جبهه می‌رود و زمانی که می‌تواند پس از آزادی از اسارت به رودبار برگردد، با شهری که از زلزله ویران شده است، روبه‌رو می‌شود. رزیتا رجایی با چندین ساعت مصاحبه و گفتگو با محمدرضا نعمتی و جمع‌آوری خاطرات شفاهی او، کتاب خانه هزار فرسنگ از ما دور بود را تالیف کرده است.

مشخصات

  • نویسنده:

    رزیتا رجایی،

پدیدآورندگان

  • رزیتا رجایی

    نویسنده یا مولف کتاب خانه هزار فرسنگ از ما دور بود

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد