آسیاب بچرخ بچرخ

مجموعه بازیهای ورزشی کودکان
کتاب حاضر مجموعه بازیهای ورزشی کودکان به نام آسیاب، بچرخ، بچرخ برای اولین بار در کشور با هدف ترویج ورزش و اجرای درست حرکات ورزشی در بین کودکان توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار شده است. این مجموعه شا..ادامه

توضیحات و مشخصات

کتاب حاضر مجموعه بازیهای ورزشی کودکان به نام آسیاب، بچرخ، بچرخ برای اولین بار در کشور با هدف ترویج ورزش و اجرای درست حرکات ورزشی در بین کودکان توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار شده است. این مجموعه شامل سی دی تصویری بازیهای ورزشی کودکان، نوار کاست موسیقی با کلام و بدون کلام، ترانه های […]

کتاب حاضر مجموعه بازیهای ورزشی کودکان به نام آسیاب، بچرخ، بچرخ برای اولین بار در کشور با هدف ترویج ورزش و اجرای درست حرکات ورزشی در بین کودکان توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار شده است. این مجموعه شامل سی دی تصویری بازیهای ورزشی کودکان، نوار کاست موسیقی با کلام و بدون کلام، ترانه های کودکان، کتاب راهنمایی مربیان و والدین نوشته دکتر محمد پورکیانی و کتاب مجموعه اشعار بازیهای ورزشی به کوشش بابک نیک طلب است و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و اجرای صحیح و کامل ورزشی در بین نونهالان تهیه شده است.

مجموعه تصویری بازیهای ورزشی و کتاب راهنمایی مربیان و والدین و نوار کاست ترانه های این مجموعه اجزای جدانشدنی هستند و اجرای حرکات ورزشی باید بر اساس راهنماییهای کتاب راهنما و نوار کاست موجود در این مجموعه انجام شود، تا کودکان بتوانند بهرة کامل از آن ببرد، زیرا مسائل تربیتی کودکان و نوجوانان، یکی از اساسی ترین اشتغالهای فکری جوامع متمدن امروزی است. بچه ها باید در سنین کودکی از سلامت تن و روان برخوردار شوند تا بتوانند در آینده، آسوده تر و بهتر زندگی کنند. بازی و ورزش، بخشی از رشد طبیعی ذهن کودکان است. کودکانی که در بازی و ورزش، پرورش کافی یافته باشند، بیشتر قادر خواهند بود که در جهان پرهیاهو امروزی از نیروی تفکر بهتری برخوردار شوند.

در این مجموعه بازی، شادی و ورزش به مواردی مثل یادگیری کودک در انجام حرکات ورزشی، فراگیری و شناخت انگیزه ها، اهمیت استقامت بدنی، نحوه انجام حرکات ورزشی و از بین بردن ضعفهای جسمانی، توجه شده است. عمده ترین اهداف مورد توجه در این کتاب چنین است: شناخت شخصیت کودک از راه ورزش، توسعة حواس از طریق بازیها و انجام حرکات ورزشی، پرورش حس سازگاری با دیگران و توسعه قوای جسمانی.

مشخصات

 • شابک:

  9.786E+12

 • قطع:

  رقعی

 • تعداد صفحه:

  87

 • سال انتشار شمسی:

  1383

 • نویسنده:

  محمد پورکیانی،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد