صید درخت

رمان به احوالات دختری به نام ارغوان می‌پردازد که از سوی جامعه پذیرش نمی‌شود. جدا شدن از مردم او را به ایجاد ارتباطات دیگری با عناصری از طبیعت و خیال سوق می‌دهد و او را وادار می‌کند به دنبال رازی باشد ..ادامه
 • قیمت: 300,000 تومان
  + -

توضیحات و مشخصات

رمان به احوالات دختری به نام ارغوان می‌پردازد که از سوی جامعه پذیرش نمی‌شود. جدا شدن از مردم او را به ایجاد ارتباطات دیگری با عناصری از طبیعت و خیال سوق می‌دهد و او را وادار می‌کند به دنبال رازی باشد که زندگی او را با دیگران متفاوت کرده است. دختر برای حفظ زندگی و […]

رمان به احوالات دختری به نام ارغوان می‌پردازد که از سوی جامعه پذیرش نمی‌شود. جدا شدن از مردم او را به ایجاد ارتباطات دیگری با عناصری از طبیعت و خیال سوق می‌دهد و او را وادار می‌کند به دنبال رازی باشد که زندگی او را با دیگران متفاوت کرده است.

دختر برای حفظ زندگی و خانواده‌اش می‌جنگد اما این جنگ قواعدی دارد. اتفاقاتی که در بیرون و همزمان در درون او رخ می‌دهد مخاطب را مجبور می‌کند از زاویه‌های مختلف به ماجرا نگاه کند. در نهایت شخصیت اصلی رمان و مردم در یک نقطه به ملاقات خود و یکدیگر می‌رسند.شمس در « صید درخت» از امید، رنج‌های پیچیده‌ی آدمی و از رویارویی با حقیقت می‌گوید.فرم و ساختار کتاب مدرن است و طبیعی است که مخاطبان دوست‌دار ادبیات بیشتر با آن ارتباط برقرار می‌کنند.

لیلا شمس نویسنده اثر در توضیح کتاب این‌گونه می‌نویسد:

«در دفتر اول گفت وگو از ارغوان است؛ آنچه اهالی دربارۀ او می‌گویند .شما صداهای مختلفی می‌شنوید. هرکس روایت خودش را دارد؛ راوی‌ها از شصت و هفت موقعیت برایتان خواهند گفت و باد روایتِ آن‌ها را به گوش شما می‌رساند. پای حرفشان بنشینید، نقلشان را بشنوید و ببینید کجاها در خاطرتان می‌ماند؟ آیا آشنا نیست؟ … شبیه قصۀ خودتان؟اما دفتر دوم از روایتی که در ارغوان اتفاق افتاده پرده برمی‌دارد. نگاه خودش حکایت دیگری دارد. و دفتر سوم، کسی با ارغوان سخن خواهد گفت. «او» تمامِ قصه را خطاب به ارغوان و برای شما روایت می‌کند.و این چنین است قصۀ تو و من.»

مشخصات

 • شابک:

  9786000354336

 • قطع:

  رقعی

 • تعداد صفحه:

  340

 • سال انتشار شمسی:

  1403

 • نویسنده:

  لیلا شمس،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد