پای حرف‌های حروف

مجموعه شعر امروز
کتاب پای حرف های حروف مجموعه اشعار سپید، سروده سید محمدامین جعفری است. اشعاری لطیف و زیبا که درد جامعه امروز را به وضوح نشان می‌دهد. محمدعلی بهمنی در مقدمه‌ای که برای کتاب پای حرف های حروف نوشته اس..ادامه
 • قیمت: 22,000 تومان
  + -

توضیحات و مشخصات

کتاب پای حرف های حروف مجموعه اشعار سپید، سروده سید محمدامین جعفری است. اشعاری لطیف و زیبا که درد جامعه امروز را به وضوح نشان می‌دهد. محمدعلی بهمنی در مقدمه‌ای که برای کتاب پای حرف های حروف نوشته است، اینطور می‌گوید: «محمدامین جعفری توانسته است، هنرمند و هوشمند، رئالیسم دردناک وقایعی را با اکسیر شعرش […]

کتاب پای حرف های حروف مجموعه اشعار سپید، سروده سید محمدامین جعفری است. اشعاری لطیف و زیبا که درد جامعه امروز را به وضوح نشان می‌دهد.

محمدعلی بهمنی در مقدمه‌ای که برای کتاب پای حرف های حروف نوشته است، اینطور می‌گوید: «محمدامین جعفری توانسته است، هنرمند و هوشمند، رئالیسم دردناک وقایعی را با اکسیر شعرش بازآفرینی کند که هنوز از جمله خبرهای داغ روزگار ما هستند. سوختن دانش آموزان مدرسه‌ای در روستای چهارمحال و بختیاری، زلزله بم، و… و دیگر دردها و بغض‌های ملّی، آیینی، اقلیمی و جهانی، آن هم از دست معاصرترش»

بریده‌ای از کتاب پای حرف‌های حروف

یک گزارش تکان ندهنده ساعت شش بامداد اينجا دنياست زير بام‌های بم صدای ما را ِ از زير خشت‌های خشن و بيشترين ريشترها می‌شنويد برادر! بيدار شو! اين همه خبرنگار و خبرندار دارند خانه‌های خراب ما را به تيراژهای بيشترشان مخابره می‌كنند و ماهواره‌ها بدون كوچک ترين سانسوری اشک‌هامان را ِ به گوش‌های فراموش جهان نجوا مي‌كنند تا بم ديگر جزيره‌اي نباشد كه حتی به ارگ حتی به كرمان راه نداشته باشد حالا حتی اگر در ذهن يک نقشه پاک يا خاک شده باشيم، جهانگردان چشم سبز جهان هر وقت يادی از آن تل بزرگ خشتی کنند، ِ گونه‌های خشتی خيسمان را جلوی چشم‌هاشان می‌آورند تا ما هم در نقشه‌های مچاله آن‌ها نقطه‌ای باشيم. فكرش را می‌كردي شهر بی در و پيكر ما اين همه ديوار برای آوار شدن داشته باشد؟

مشخصات

 • شابک:

  9786001757976

 • قطع:

  رقعی

 • تعداد صفحه:

  105

 • سال انتشار شمسی:

  1394

 • نویسنده:

  سیدمحمدامین جعفری حسینی،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد