پایان یک نقش

رمان «پایان یک نقش» که به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد. کتاب پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاه..ادامه

توضیحات و مشخصات

رمان «پایان یک نقش» که به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد. کتاب پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد؛ مشکلاتی که صهیونیست ها همواره تلاش می […]

رمان «پایان یک نقش» که به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد.
کتاب پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد؛ مشکلاتی که صهیونیست ها همواره تلاش می کنند مخفی نگه دارند تا ظاهر موفقی از خود نشان دهند.
این کتاب می تواند در آگاهی و شناخت مردم ایران و جهان نسبت به جنایات صهیونیست ها موثر باشد و در قالب داستان، مخاطب را با بسیاری از وقایع تاریخی آشنا کند.
هانا «شخصیت محوری رمان» است که سرگذشتش را برای نویسنده و افراد دیگری همچون وکیل، بازپرس تعریف می کند. او زنی بی هویت و جویای هویت است، گرفتار در زندان خرافات و اعتقادات سیاه انگار صهیونیسم، دربند نظام سلطه و رژیم نژادپرستی که فرصت هرگونه تفکر یا طرح سوال را از او و امثال او گرفته است. هم از لحاظ فکری زندانی است و هم از لحاظ فیزیکی. این شخصیت در شرایطی قرار گرفته که باید برای رهایی از محبس گندیده اندیشه و زندان مخوف تلمود، رو در روی افرادی که به نوعی سرنوشتش را رقم خواهند زد، بنشیند و با هر کدام بر اساس شخصیت و زبان آن ها و صدالبته هدف خود، ارتباط برقرار کند.
این رمان تاریخچه مختصر و مفیدی درباره رژیم صهیونیستی است. توکلی در «پایان یک نقش» درباره بحران هویت مردم اسرائیل حرف می زند و از این طریق سعی دارد نگاه انسانی تری به مردم اسرائیل داشته باشد و آن ها را قربانیان دروغ های صهیونیسم معرفی کند.

مشخصات

 • شابک:

  9.786E+12

 • قطع:

  رقعى

 • تعداد صفحه:

  248

 • سال انتشار شمسی:

  1398

 • نویسنده:

  جلال توکلی،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد