به رنگ کودکی

پاییز سال 1388 روزهای خوبی را برای ما رقم زد. ساعاتی که با جواد صحرایی گذراندیم، ساعات خوبی بود و به نظر می‌رسید اتفاق تازه‌ای در حال وقوع است. جواد جسته و گریخته خاطرات کودکی‌اش را تعریف می‌کرد و حرف..ادامه
 • قیمت: 25,000 تومان
  + -

توضیحات و مشخصات

پاییز سال 1388 روزهای خوبی را برای ما رقم زد. ساعاتی که با جواد صحرایی گذراندیم، ساعات خوبی بود و به نظر می‌رسید اتفاق تازه‌ای در حال وقوع است. جواد جسته و گریخته خاطرات کودکی‌اش را تعریف می‌کرد و حرف‌هایش به دل می‌نشست. هم‌سن و سال خودمان و به قول معروف نسل سومی ‌است؛ اما […]

پاییز سال 1388 روزهای خوبی را برای ما رقم زد. ساعاتی که با جواد صحرایی گذراندیم، ساعات خوبی بود و به نظر می‌رسید اتفاق تازه‌ای در حال وقوع است. جواد جسته و گریخته خاطرات کودکی‌اش را تعریف می‌کرد و حرف‌هایش به دل می‌نشست. هم‌سن و سال خودمان و به قول معروف نسل سومی ‌است؛ اما یکی از آن‌هایی که جنگ را درک کرده است.

رفته بود. دیده بود. چشیده بود. لذت حرف‌های او را نمی‌شود به همین سادگی در جان کلمه‌ها پنهان کرد. جذبۀ نگاه جواد، طی هفت ساعت مصاحبه در حوزۀ هنری استان مازندران، ما را کنار هم نشاند. اوایل کار فکر می‌کردیم فضای خاصی را برایمان تعریف می‌کند، که شاید از جنگ کمی ‌دور است. اما در جلسۀ دوم، نزدیکی او را با جنگ به راحتی حس کردیم.

از همان روز، صدای ضبط‌شده‌اش را بر روی کاغذ آوردیم. بعد از مصاحبه هم، کار تدوین را با خاطراتی که پراکنده گفته شده بود، انجام دادیم. این پراکندگی به هیچ وجه خسته‌کننده نبود. هر قسمت جذابیت‌های خودش را داشت.

جواد صحرایی هنوز همان کودک پایگاه شهید بهشتی اهواز است. اتفاقاتی که برای او ‌افتاد، زندگی در پایگاه شهید بهشتی، دیدار از معلم‌های سال‌های مدرسه، رفتن به دل منطقه، و… هر کدام ویژگی‌های خودش را دارد.

مشخصات

 • شابک:

  9786001752926

 • قطع:

  رقعى

 • تعداد صفحه:

  126

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد