چگونه شاعر شویم؟

کتاب چگونه شاعر شویم؟ اثر امید مهدی نژاد یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است. پروسه شاعر شدن، سه فاز اصلی را در بر می‌گیرد. شعر گفتن، شاعر شدن و شاعر مشهور شدن، چگونگی شعر گفتن و سری بین سران ش..ادامه
 • قیمت: 21,000 تومان
  + -

توضیحات و مشخصات

کتاب چگونه شاعر شویم؟ اثر امید مهدی نژاد یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است. پروسه شاعر شدن، سه فاز اصلی را در بر می‌گیرد. شعر گفتن، شاعر شدن و شاعر مشهور شدن، چگونگی شعر گفتن و سری بین سران شاعری درآوردن، آن چیزی است که در کتاب چگونه شاعر شویم یاد خواهید گرفت. […]

کتاب چگونه شاعر شویم؟ اثر امید مهدی نژاد یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است. پروسه شاعر شدن، سه فاز اصلی را در بر می‌گیرد. شعر گفتن، شاعر شدن و شاعر مشهور شدن، چگونگی شعر گفتن و سری بین سران شاعری درآوردن، آن چیزی است که در کتاب چگونه شاعر شویم یاد خواهید گرفت.

در کتاب چگونه شاعر شویم مراحل گام‌به‌گام شاعر شدن برای خوانندگان تشریح شده است و شما می‌توانید با عمل به دستورالعمل‌هایی که در این کتاب ارائه شده، بدون مراجعه به استاد و مطالعه به یک شاعر برجسته اعم از سازمانی یا روشنفکر تبدیل شوید. کتاب چگونه شاعر شویم، یک اثر طنز است.

بریده‌ای از کتاب چگونه شاعر شویم؟

تمرکز کنید. به یک نقطه خیره شوید و به کلمات اجازه دهید به ذهن شما خطور کنند. حواستان باشد این شما نیستید که باید از کلمات استفاده کنید. این کلمات هستند که به شما وارد می‌شوند و خود را در معرض استفاده شما قرار می‌دهند. وقتی کلمات به ذهنتان خطور کردند، سعی نکنید بین آنها ارتباط معنایی ایجاد کنید. خاصیت شعر خوب این است که کلماتش به هم ارتباط نداشته باشند. تنها کافی است بین کلمات رابطه موسیقایی ایجاد کنید. به عبارت دیگر «معنی را بیخیال، قافیه را بچسب.

مشخصات

 • شابک:

  9780241751909

 • قطع:

  خشتی

 • تعداد صفحه:

  80

 • نویسنده:

  امید مهدی‌نژاد،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد