یاشام بویدا دنیز

یاشام بویدا دنیز؛ ایران موعاصیر شئعیر آنتولوژیسی را علیرضا قزوه، مصطفی علیپور و محمد جواد آسمان گردآوری کرده‌اند و وحید طلعت هم آن را به زبان ترکی برگردانده است. کتاب یاشام بویدا دنیز، ترجمه ترکی گزی..ادامه

توضیحات و مشخصات

یاشام بویدا دنیز؛ ایران موعاصیر شئعیر آنتولوژیسی را علیرضا قزوه، مصطفی علیپور و محمد جواد آسمان گردآوری کرده‌اند و وحید طلعت هم آن را به زبان ترکی برگردانده است. کتاب یاشام بویدا دنیز، ترجمه ترکی گزیده اشعار بیش از هشتاد شاعر معاصر ایران با خط فارسی است. این کتاب با اشعاری از نیما یوشیج (بنیان […]

یاشام بویدا دنیز؛ ایران موعاصیر شئعیر آنتولوژیسی را علیرضا قزوه، مصطفی علیپور و محمد جواد آسمان گردآوری کرده‌اند و وحید طلعت هم آن را به زبان ترکی برگردانده است.

کتاب یاشام بویدا دنیز، ترجمه ترکی گزیده اشعار بیش از هشتاد شاعر معاصر ایران با خط فارسی است. این کتاب با اشعاری از نیما یوشیج (بنیان گذار شعر نو فارسی) آغاز شده و تا شاعران نسل جوان امروز ادامه پیدا می‌کند.

انتخاب اشعار را ، دکتر علیرضا قزوه، مصطفی علی پور و محمّدجواد آسمان بر عهده داشته‌اند و برای انتخابشان تلاش کرده‌اند آنتولوژی نسبتاً جامعی از شاعران معاصر ایران فراهم کنند. به همین دلیل، اشعار نمایندگان اصلی و عمده همه طیف‌های جدی و مورد اعتنای شعر معاصر، در این کتاب جمع شده است.

برای ترجمه بهتر، ترجیحاً شعرهای تازه شاعران معاصر مورد بررسی و انتخاب قرار گرفته، شعرهای خوب و ترجمه پذیر شاعران کهن‌سرا هم در این کتاب آمده است.

مشخصات

  • نویسنده:

    علیرضا قزوه،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد