بری هو نی کا وقت

کتاب بری هو نی کا وقت ترجمه اردوی رمان زمانی برای بزرگ شدن است که به قلم محسن مؤمنی شریف نوشته شده و احمد شهریار آن را به زبان اردو ترجمه کرده است. ترجمه و ویرایش این کتاب زیر نظر مرکز ترجمه حوزه هنری..ادامه

توضیحات و مشخصات

کتاب بری هو نی کا وقت ترجمه اردوی رمان زمانی برای بزرگ شدن است که به قلم محسن مؤمنی شریف نوشته شده و احمد شهریار آن را به زبان اردو ترجمه کرده است. ترجمه و ویرایش این کتاب زیر نظر مرکز ترجمه حوزه هنری انجام شده است.

این کتاب داستان دو جنگ است، جنگی درون شخصیت و جنگی که در دنیایا حقیقی در جریان است. داستان درباره یک جوان جنوب شهری است که به جبهه می‌رود برای اعاده حیثیت از آبروی خانواده‌اش؛ حیثیتی که پیوستن برادر بزرگترش به نیروهای منافقین و شرکت در بمبگذاری‌ها آن را لکه دار کرده است. مومنی زبانی یک دست و نثری روان دارد و در داستانش از توصیف دقیق جزئیات و روابط آدم‌ها و فضای داستان لحظه‌ای غافل نمی‌شود. چرا که داستان او، داستانی مبتنی بر حادثه و اتفاق‌های عجیب نیست؛ بلکه روایتی است که بر پایه روابط عادی میان آدم‌ها که در زمان جنگ پیش می‌آید. داستان پیش می‌رود و قهرمان داستان تغییر می‌کند.

مشخصات

  • نویسنده:

    محسن مومنی شریف،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد