باران شبانه، جلد 2

گزیده شعرهای بهمن صالحی
کتاب باران شبانه؛ جلد دوم از مجموعه‌ی دوجلدی اشعار بهمن صالحی است. اشعار کتاب باران شبانه؛ جلد دوم گزیده‌ای اشعار بهمن صالحی‌اند که از میان کتاب‌های مختلف او انتخاب شده‌اند...ادامه

توضیحات و مشخصات

کتاب باران شبانه؛ جلد دوم از مجموعه‌ی دوجلدی اشعار بهمن صالحی است. اشعار کتاب باران شبانه؛ جلد دوم گزیده‌ای اشعار بهمن صالحی‌اند که از میان کتاب‌های مختلف او انتخاب شده‌اند.

در ادبیات ایران، شعر همیشه جایگاه ویژه‌ای داشته است. ایران شاعران بزرگی را در خود پرورش داده که اشعار زیبا و جاودانی سروده‌اند. شعرهایی که در تمام دنیا شناخته شده هستند و همه‌ی مردم از خواندنشان لذت می‌برند. اشعاری که دارای مفاهیم عمیقی هستند که هرگز غبار کهنگی روی آن‌ها نمی‌نشیند. شعر با روزگار ما جلو آمد و پیشرفت کرد و از قالب‌های خاص و سنتی هم جدا شد. امروزه شاعرانی داریم که می‌توانند راه نیما را در پیش بگیرند و اشعار زیبایی بسرایند. یکی از این شاعران بهمن صالحی است که نزدیک به شصت‌سال از زندگی‌اش را با شعر گذارنده است. کتاب باران شبانه؛ جلد دوم مجموعه‌ای گزینش‌شده از اشعار زیبای بهمن صالحی است. یکی از شعرهای زیبای مجموعه‌ی باران شبانه؛ جلد دوم، شعری است که بهمن صالحی به مناسبت آغاز جنگ ایران و عراق سروده است.

مشخصات

  • نویسنده:

    بهمن صالحی،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد