سه کتاب به مجموعه «قصه فرماندهان» اضافه شد

8 مهر 1402

سه عنوان کتاب تازه به نام «یک نیستان گل سرخ»، «دردِ بودن» و «شمشیر لشکر» از مجموعه «قصه فرماندهان» در انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.

اولین کتاب با نام «یک نیستان گل سرخ» به قلم فاطمه مصطفوی دهکردی بر اساس زندگی شهید مصطفی اردستانی سرتیپ خلبان نیروی هوایی ارتش نوشته شده است. کتاب با 7 فصل به ترتیب «از کودکی تا نوجوانی»، «تولد و آغاز جنگ»، «شروع جنگ»، «در میان خانواده و دوستان»، «فصل شهادت» و «از میان مصاحبه‌ها» زندگی خلبان شهید اردستانی را برای مخاطب روایت می‌کند. «یک نیستان گل سرخ» در 81 صفحه و با قیمت 60 هزار تومان در اختیار علاقمندان قرار دارد.
دومین کتاب با نام «دردِ بودن» نوشته گلستان جعفریان براساس زندگی شهید شیخ عباس شیرازی تهیه و تنظیم شده است. زندگی‌نامه فرمانده «تبلیغات جبهه و جنگ» در 11 فصل و در قالب داستان به مخاطب ارائه می‌شود. «دردِ بودن» به همت مرکز مطالعات، تحقیقات فرهنگ و ادب پایداری در 98 صفحه و با قیمت 65 هزار تومان در بازار کتاب موجود است.
آخرین عنوان با نام «شمشیر لشکر» اثر اصغر فکور به زندگی سردار شهید رضا چراغی پرداخته است. کتاب شامل ده داستان از زندگی سردار شهید رضا چراغی است که به ترتیب زمان از نوجوانی تا جوانی و شهادت این سردار را بازگو می‌کند. «شمشیر لشکر» در 100 صفحه و با قیمت 65 هزار تومان در کتابفروشی‌ها و دسترس علاقمندان قرار دارد.
مجموعه «کتاب‌های فرماندهان» ، مجموعه کتاب‌هایی است که به زندگینامه و خاطرات شهدای دفاع مقدس و فرماندهان ارشد روزهای سخت جنگ ایران و عراق می‌پردازد. این کتاب‌ها که تعداد جلدهای آن در حال افزایش است با زبانی جذاب و ویژه نوجوانان به تقریر در آمده است. «قصه فرماندهان» تاکنون بارها تجدید چاپ شده و توانسته نظر بسیاری از نوجوانان ایرانی را به خود جلب نماید.

ثبت نظر و نظرات

اولین نفری باش که نظرش منتشر میشه

مطالب مرتبط

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد