سماوا منتشر کرد؛ سه‌گانه «دروازه مردگان» صوتی شد

23 مرداد 1402

نسخه صوتی سه‌گانه «دروازه مردگان» توسط موسسه سماوا وارد بازار کتاب شد.

سه‌گانه متفاوت و خواندنی «دروازه مردگان» در سه جلد «قبرستان عمودی»، «شب خندق» و «چاه تاریکی» به قلم حمیدرضا شاه‌آبادی با گویندگی حسن همایی، پیمان طالبی و پدرام شهرآبادی از سوی موسسه سماوا صوتی شد.

جلد اول این مجموعه با عنوان «قبرستان عمودی» داستان زندگی پسری به نام رضاقلی را روایت می‌کند که در دوران سلطنت شاهان قاجاری زندگی می‌کند. در زمان امروز زندگی‌نامه خودنوشت رضاقلی به دست نوجوانی کنجکاو به نام مجید می افتد. حسن همایی و پدرام شهرآبادی گویندگان این جلد هستند. «قبرستان عمودی» در مدت زمان: 07:11:40 تهیه شده است.

جلد دوم این مجموعه با عنوان «شب خندق» مانند جلد اول مجموعه، بافته‌ای مرکب از زمان حال و گذشته است. دو خط روایی درهم‌تنیده در طول داستان در جریان است و هر دو راوی پسران نوجوان و کنجکاوی هستند که داستان زندگی خود را برای مخاطب بازگو می‌کنند. از حیث تقویم و زمان وقوع حوادث، چیزی حدود صد سال فاصله میان آن‌هاست. اما رخدادی که یکی از وقایع اصلی داستان در جلد اول مجموعه به شمار می‌رود، زندگی این دو نوجوان، رضاقلی و مجید را به هم گره زده است. حسن همایی و پدرام شهرآبادی گویندگان جلد دوم هستند. شب خندق در مدت زمان: 07:49:59 آماده شده است.

جلد سوم مجموعه با عنوان «چاه تاریکی» سومین و آخرین قسمت مجموعه داستان تاریخی و ترسناک است . «چاه تاریکی» ماجرای دو پسر نوجوان را روایت می‌کند که زندگی آن‌ها با وجود یک قرن فاصله، در نقطه‌ای وهم‌آلود و سؤال‌برانگیز با یکدیگر تلاقی می‌کند. وقایع این سه‌گانه، پای مجید را در جست‌وجوی حقیقتِ زندگی رضاقلی به جاهای عجیب و موقعیت‌های دلهره‌آوری باز می‌کند. حسن همایی، پیمان طالبی و پدرام شهرآبادی روایتگر جلد سوم هستند. مدت زمان قبرستان عمودی 07:29:26 است.
نسخه صوتی این سه‌گانه جذاب در نرم‌افزارهای کاربردی طاقچه، فیدیبو و کتابراه در دسترس علاقمندان قرار دارد.

ثبت نظر و نظرات

اولین نفری باش که نظرش منتشر میشه

مطالب مرتبط

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد