«آشنایی با آرای متفکران درباره هنر» با طرح جلد جدید تجدید چاپ شد

24 دی 1402

مجموعه «آشنایی با آرای متفکران درباره هنر» به نویسندگی مرحوم دکتر محمد مددپور با طرح جلدی جدید در انتشارات سوره مهر به چاپ چهارم رسید.

این مجموعه پنج جلدی در جلد اول به «هنر و زیبایی در نظر متفکران شرق»، جلد دوم «هنر و زیبایی در نظر متفکران یونان و روم»، جلد سوم و چهارم به «هنر و زیبایی نزد متفکران مسیحی و مسلمان» و در جلد پنجم به «آرای متفکران جدید:مدرن و پست‌مدرن» می‌پردازد.
اولین جلد این مجموعه برای آشنایی مخاطبان شیفته هنر و تاریخ زیبایی‌شناسی با حقیقت هنر و سرمشق‌های اصلی هنری هر دوره تاریخی نگاشته شده است.در دومین جلد، مددپور در چهار فصل به «فرهنگ متافیزیکی هنر یونانی رومی»، «تاریخ فلسفه هنر یونانی رومی»، «هنر در نظر فیلسوفان کلاسیک یونان» و «فلسفه هنر در دوران انحطاط فلسفه یونانی» پرداخته است .جلد سوم و چهارم شامل ۸ فصل در دو بخش کلی است و به نقد و بررسی تاریخی هنر و زیبایی در نظر متفکران مسیحی و مسلمان می‌پردازد. جلد پنجم و پایانی این مجموعه هم به بررسی آرای متفکران مدرن و پست مدرن در باب هنر می‌پردازد.
هر پنج جلد به تازگی در انتشارات سوره مهر به چاپ چهارم رسیده و با طراحی احسان حسینی، طرح جلد هر پنج نسخه تغییر یافته است.
جلد اول این مجموعه با قیمت 245 هزار تومان، جلد دوم با قیمت 195 هزار تومان، جلد سوم و چهارم با قیمت 245 هزار تومان و جلد پنجم با قیمت 345 هزار تومان در بازار کتاب موجود است.

ثبت نظر و نظرات

اولین نفری باش که نظرش منتشر میشه

مطالب مرتبط

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد