سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

تجدید چاپ «دا» برای صدوپنجاه‌ونهمین بار

کتاب «دا» یکی از پرمخاطب‌ترین کتاب‌های خاطره دفاع مقدس، به چاپ صدوپنجاه‌ونهم رسید. این کتاب که دربردارنده خاطرات سیده زهرا حسینی است که سیده اعظم حسینی آن را به نگارش درآورده و از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.

گزارش خبری

1400/9/16

۰۹:۳۶


راوی در پرداخت خاطرات خود به گونه‌ای موضوعاتی چون روزهای آغازین جنگ، روزهای مقاومت در خرمشهر، روزهای اشغال شهر و همچنین ادامه زندگی در اردوگاه را مورد اشاره قرار داده است.

در این کتاب سید زهرا حسینی خاطرات خود از روزهای مقاومت و روزهای پس از آن را با جزئی‌ترین موارد روایت می‌کند تا آنجا که این گونه جزئی‌نگری و بیان لحظه لحظه وقایع باعث شده تا بسیاری آن را رمان بنامند، حال آنکه این کتاب سراسر خاطرات واقعی و حقیقی سید زهرا از آن روزهاست.

راوی در آن روزها تنها 17 سال داشته و اهمیت این کتاب شاید در این باشد که وقایع جنگ ما برای اولین بار از زاویه دید یک دختر نوجوان روایت شده است. خاطراتی که راوی حدود 20 سال آن‌ها را در درون سینه خود همچون یک راز حفظ کرد و حرفی از آن نزد. در این کتاب ناگفته‌هایی از جنگ بیان شده که تاکنون کسی از آن‌ها حرف نزده و به همین دلیل هم مورد توجه رهبری قرار گرفت و بر آن تقریظ نوشتند.

چاپ صدوپنجاه‌ونهم کتاب «دا» در تیراژ 5000 نسخه روانه بازار کتاب شده است. 

اشتراک گذاری:

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.