سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1400/8/26

۱۳:۰۴

جشن امضای آثار میلاد عر‌فان پور برگزار می‌شود

جشن امضای آثار میلاد عر‌فان پور با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری و دکتر محمدمهدی سیار و هواداران این شاعر در فروشگاه مرکزی سوره مهر برگزار می‌شود.


میلاد عرفان‌پور شاعر متولد ۱۳۶۷ در شیراز است. شهرت او بابت سرودن در قالب های سنتی و به ویژه رباعی است. او تاکنون برنده یا نامزد جایزه‌های معتبر ادبی از جمله قلم زرین و جشنواره شعر فجر بوده است. عرفان‌پور در سال ۱۳۹۴، مجموعه شعر تازه‌ای منتشر کرد که آخر مجلس نام داشت. این شاعر جوان، کتاب بی‌خبری‌ها را در سال ۱۳۹۴ منتشر کرد. این اثر در  یازدهمین دوره جشنواره قلم زرین نامزد شد، و بدین ترتیب او جوان‌ترین نامزد این جایزه از ابتدای تأسیس بود. او مدیر دفتر شعر موسسه شهرستان ادب همچنین دبیر و داور در برخی جشنواره‌های شعر بوده است.


مجموعه شعر «شمعدانی‌ها» اثر میلاد عرفانپوردر انتشارات سوره مهر منتشرشد. گزینه رباعی‌های میلاد عرفانپور؛ رنگ تازه‌ای به رباعی در دوران مدرن و معاصر داده است. گزینه رباعی گردآوری شده در کتاب شمعدانی‌ها بین سال‌های ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۸ سروده شده‌اند.


در مجموعه شعر «شمعدانی‌ها» با ۱۷۷ رباعی موجه می‌شویم که از میان کتاب‌های «از شرم برادرم»، «پاییز بهاری است که عاشق شده است»، «پادشهر»، «جشن فراموشی‌ها»، «ناخوانده»، «از آخر مجلس»، «بی‌خبری‌ها»، «درباره تو»، «راهبندان»، «تماشایی» و «دوستش داشته باش» انتخاب شده اند.


جشن امضای مجموعه رباعی«شمعدانی‌ها» با حضور هوادارن این شاعر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همزمان با هفته کتاب، روز پنج‌شنبه ساعت 16 در فروشگاه مرکزی سوره مهر به آدرس ضلع شمال شرقی میدان انقلاب جنب سینما بهمن برگزار می‌شود.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.

کتاب های مرتبط


نویسندگان مرتبط