سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1400/8/24

۱۰:۰۸

یک هفته با «باران کتاب»

انتشارات سوره مهر به مناسبت هفته کتاب تخفیف 15تا 25 درصدی را برای همه کتاب‌هایش در نظر گرفته است.


همزمان با هفته کتاب انتشارات سوره مهر طرح تخفیف ویژه‌ای را با عنوان «باران کتاب» برای خرید در نظر گرفته است. فرصتی که بهانه خوبی است برای تهیه کتاب‌هایی که تا الان تهیه‌شان نکردید. طبق این طرح همه کتاب‌هایی که بین بیست تا پنجاه هزار تومان قیمت دارند، شامل تخفیف 20درصدی می‌شوند. همچنین کتاب‌هایی با قیمت بالای پنجاه هزار تومان با تخفیف 25 درصدی عرضه می‌شوند و کتاب‌هایی که زیر بیست هزار تومان هستند از تخفیف 15 درصدی بهره‌مند می‌شوند.

این طرح که در مورد همه کتاب‌های نشر سوره مهر اجرا می‌شود، با شروع هفته کتاب از 24 آبان آغاز شده و علاقه‌مندان به دنیای کتاب‌ها می‌توانند تا 30 آبان آثار مورد نظر‌شان را با تخفیف در نظر گرفته شده، از سایت سوره مهر به نشانی https://sooremehr.ir/ تهیه کنند.

همچنین کتاب‌های الکترونیک انتشارات سوره مهر هم در این روزها شامل تخفیف ویژه‌ای می‌شوند. این کتاب‌ها در هفته کتاب با تخفیف 50 درصدی قابل خرید هستند. شما می‌توانید برای تهیه کتاب از این بخش از طریق اپلیکیشن «کتابخوان سوره مهر» و یا مراجعه به سایت https://ebook.sooremehr.ir/  اثر مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.