سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1400/8/19

۱۶:۰۳

به مناسبت هفته کتاب حوزه هنری و سوره مهر برگزار می‌کند:

چهل سال طراحی جلد در «زیرِ رویِ جلد»

نمایشگاهی از برترین طرح جلد کتاب‌های منتشر شده توسط حوزه هنری و نشر سوره مهر در چهل سال گذشته در گالری خانه عکاسان حوزه هنری به نمایش در می‌آیند.نمایشگاه طرح جلدهای برتر کتاب‌های چاپ شده از سوی حوزه هنری و انتشارات سوره مهر در چهار دهه اخیر با عنوان «زیر روی جلد» جمعه، 21 آبان، افتتاح می‌شود.


به گفته مقداد شیرعلی، دبیر نمایشگاه «زیر روی جلد» افتتاحیه این رویداد با بیش از 350 طرح جلد برتر این سال‌ها، با حضور جمعی از هنرمندان، مسئولان فرهنگی و مدیرعامل نشرهای مختلف آغاز شده و تا 27 آبان هم دایر است. در اختتامیه این نمایشگاه هم دو هنرمند از هر دهه به‌عنوان برگزیده اعلام می‌شوند.

در بخشی از متن معرفی این نمایشگاه نوشته شده: «زیر روی جلد» رویه‌ای دارد از جلد کتاب‌های حوزه‌هنری و انتشارات سوره مهر در بیشتر از چهار دهه و لایه‌ای زیرین از تحولات چهل سال گذشته. این نمایشگاه دعوت به تماشاست؛ تماشای زیر و روی جلد و آنچه فراتر از آن می‌توان دید.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در افتتاحیه ساعت 17 به گالری خانه عکاسان واقع در خیابان سمیه، جنب حوزه هنری مراجعه کنند. این نمایشگاه همه روزه از ساعت 15 تا17 میزبان بازدیدکنندگان است.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.