سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

یک فرصت خوب برای نوجوان‌های کتاب‌خوان

کتاب بخوان، جایزه بگیر!

پیش‌تر اعلام کردیم قرار است نشر مهرک مسابقه‌ای برای نوجوانان برگزار کنند. مسابقه‌ای جذاب که بچه‌ها با شرکت در آن کتاب بخوانند و جایزه‌ی نقدی بگیرند. این مسابقه از روز پنج‌شنبه 13 آبان شروع شده و تا 23 آبان ادامه پیدا می‌کند. اما این کتاب‌ها چه هستند و کجا می‌توان آن‌ها را تهیه کرد.

گزارش خبری

1400/8/10

۱۶:۳۴


کتاب‌های صوتی و نسخه‌های الکترونیک این کتاب‌ها با 30 درصد تخفیف در اپلیکیشن‌ قابل دریافت هستند و نسخه‌ی فیزیکی کتاب هم در ایام مسابقه با 20 درصد تخفیف به فروش می‌رسند. در ادامه کتاب‌های مربوط به این مسابقه و راه‌های تهیه‌ی آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

«ماشو در مه» به قلم فرهاد حسن زاده ماجرای پسری از خطه جنوبی ایران روایت می‌شود و قهرمان داستان در روزهای پر آشوب انقلاب اسلامی اوضاع ایران بازگو می‌کند. او و دوستانش در دنیای کودکی و بازیگوشی خود غرق هستند اما درگیر اتفاقاتی می‌شوند که باید با چهره واقعی زندگی روبه‌رو شوند و قدم به دنیای بزرگ‌سالان بگذارند.

این کتاب را می‌توانید در لینک‌های تهیه کنید:


در کتاب «تاریخ بیهقی: قصه های شیرین ایرانی جلد 12» هم مژگان شیخی داستان‌ها و حکایات شیرین «تاریخ بیهقی» را به زبان ساده برای کودکان و نوجوانان نوشته است.

نسخه‌ی چاپی «تاریخ بیهقی»

کتاب الکترونیک و صوتی «تاریخ بیهقی»«ماشو در مه» به قلم فرهاد حسن زاده ماجرای پسری از خطه جنوبی ایران روایت می‌شود و قهرمان داستان در روزهای پر آشوب انقلاب اسلامی اوضاع ایران بازگو می‌کند. او و دوستانش در دنیای کودکی و بازیگوشی خود غرق هستند اما درگیر اتفاقاتی می‌شوند که باید با چهره واقعی زندگی روبه‌رو شوند و قدم به دنیای بزرگ‌سالان بگذارند.

این کتاب را می‌توانید در لینک‌های تهیه کنید:


نسخه‌ی چاپی «ماشو در مه»

کتاب الکترونیک و صوتی «ماشو در مه»


«دم حضرت والا» نوشته احمد عربلو هم اولین جلد از مجموعه کتاب‌های طنز «خنده‌های نخودی» برای گروه سنی نوجوان است. در این جلد حدود هشتاد داستان کوتاه گنجانده شده که در آن طنز‌های مختلف اجتماعی، تاریخی و افسانه‌های طنز هم وجود دارد.

نسخه‌ی چاپی «دم حضرت والا»

کتاب الکترونیک و صوتی «دم حضرت والا»

در کتاب‌خوان‌های زیر هم می‌توانید نسخه‌های الکترونیک و صوتی این سه کتاب را تهیه کنید:

کتابخوان سوره مهر

کتابراه

فیدیبو

طاقچه

فراکتاباین مسابقه کتابخوانی از 13 تا 23 آبان برگزار می‌شود و داوطلبان برای شرکت در آن می‌توانند به سایت nojavan.sooremehr.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

 همچنین اعلام نفرات برتر و اهدا جوایز هم در 24 آبان صورت می‌گیرد که به ترتیب به نفر اول تا سوم 1.5 میلیون، یک میلیون و 500 هزار تومان جایزه نقدی اختصاص پیدا می‌کند. در کنار برندگان مسابقه هم به 3 نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه 3 بن خرید 200 هزار تومانی اعطا می‌شود.


#مهرک مسابقه کتابخوانی

اشتراک گذاری:

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.

کتاب های مرتبط