سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

دوباره «پاییز آمد»

کتاب «پاییز آمد» در مدت کوتاهی پس از انتشار با استقبال مخاطبان مواجه شد و در ظرف یک ماه به چاپ دوم رسید.

گزارش خبری

1400/8/8

۱۱:۴۳


«پاییز آمد» یکی از تازه‌های انتشارات سوره مهر است که در هفته دفاع مقدس وارد بازار کتاب شده است. این کتاب که خاطرات فخرالسادات موسوی همسر سردار شهید احمد یوسفی فرمانده بسیج زنجان به قلم گلستان جعفریان است، با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسید که در این چاپ عکس‌های پایانی کتاب به صورت رنگی چاپ شده‌است.

این کتاب هم روایت عاشقی احمد یوسفی و فخرالسادات موسوی است، عشقی که چهل سال است زنده مانده و آتش آن در غیاب یار مکرر شده و حالا با تولد «پاییز آمد» این عشق جاودانه شده‌است. در کتاب به زندگی خصوصی خانم موسوی و شهید یوسفی، آشنایی و عشق آن‌ها پرداخته می‌شود، اتفاقی که در کتاب‌های مشابه کمتر رخ می‌دهد.

موسوی در آیین رونمایی کتاب دراین‌باره هم توضیحاتی ارائه کرده و می‌گوید: شهدا را همیشه کلیشه‌ای معرفی کرده‌اند و هروقت حرف از خاطرات زندگی آن‌ها می‌شود توقع می‌رود یک موجود خیالی، دست‌نیافتنی و ازآسمان‌آمده معرفی شود که انگار هیچ‌وقت زندگی عادی و روزمره نداشته است، برای همین تصور جامعه از شهید یک شخص معصوم عاری از هر گناه و اشتباه است، درحالی‌که چنین نیست و شهدا هم مثل سایر آدم‌های شهر زندگی عادی داشته و در روزمرگی کاملاً معمولی به سر می‌بردند، شاید خیلی‌هایشان حتی اهل نماز شب یا مستحبات نبودند و در همین کوچه‌وبازار زندگی می‌کردند، آرزوهایی داشته‌و اشخاصی بریده از دنیا و مادیات نبوده‌اند.

چاپ دوم این کتاب با شمارگان 1250 نسخه و در 240 صفحه توسطانتشارات سوره مهر منتشر شده‌است.

اشتراک گذاری:

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.

کتاب های مرتبط


نویسندگان مرتبط