سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/12/19

۱۳:۵۱

امام جمعه سنندج:

ایستادگی مردم فرهنگ ایثار و مقاومت را نهادینه کرد

ماموستا فایق رستمی در آیین رونمایی تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب «عصرهای کریسکان» ضمن تجلیل از مقام شهدا و ایثارگران، شکل گیری فرهنگ ایثار و مقاومت را نتیجه ایستادگی مردم دانست.نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است و مردم کردستان این مهم را به صورت علنی به جهانیان نشان داده‌اند. یادآوری ایام الله از تأکیدات پیامبر اسلام و بزرگان دینی است و بدون شک برپایی همچنین محافلی در این راستاست.

وی افزود: کردستانی‌ها بیش از ده هزار شهید، جانباز و آزاده را تقدیم انقلاب کرده‌اند و این مهم سندی همیشگی در وفاداری آنان به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. در زمانی که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب نو پا بود مردم با ایمان راسخ و انسجام در برابر توطئه‌ها و هجمه ایستادند و فرهنگ ایثار و مقاومت را در کشور نهادینه کردند.

ماموستا رستمی افزود: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید همه ما با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این مسیر گام برداریم. ما این انقلاب را مدیون مادران و پدران صبوری هستیم که فرزندان خود را زیر قرآن رد کردند تا مردمان این سرزمین برای همیشه در آرامش و آسایش بمانند.

وی افزود: هشت سال دفاع و استقامت، شجاعت، فداکاری و دفاع از کرامت وطن در برابر همه قدرت‌های بیگانه یک اعجاز بود. به برکت انقلاب اسلامی و خون هزاران شهید گلگون کفن شاهد امنیتی پایدار در کشورمان هستیم و باید با انسجام و همدلی از این نعمت بزرگ الهی حفاظت کنیم.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.