سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/12/9

۱۴:۰۱

«برهوت زیبا» روایت عاشقی در سرزمین وحی

کتاب «برهوت زیبا»، سفرنامه حج و خاطرات محمد حسین شمشیرگرزاده است که یک روایت ناب و عاشقانه از سفر خود و همراهانش به مخاطب عرضه می‌کند.


به گزارش روابط عمومی سوره مهر، سفرنامه حج «برهوت زیبا»  نوشته محمدحسین شمشیرگرزاده به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب سفرنامه حج  مولف است.

شمشیرگرزاده در این‌کتاب تلاش جمعی از مشتاقان حج تمتع را با همه فراز و فرودهایش به تصویر کشیده است. نویسنده در این‌سفرنامه به‌جز اعمال حج، زوایای زندگی یک جمع از زائران در ۴۰  روز سفر را هم روایت کرده است.

مناسک، زیارت، هتل و گشت‌وگذارها، بازار و ... از جمله موضوعات و مسائلی هستند که نویسنده این‌کتاب به آن‌ها پرداخته است. این ‌کتاب با ۲۴۶ صفحه، شمارگان هزار و ۲۵۰ نسخه و قیمت ۴۰ هزار تومان منتشر شده است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «اینجا شرجی روحم نفس گیرتر از شرجی تنم شده.از آرامش بعضی از همسفران متعجبم.به خواب راحتی رفته اند. مثل اینکه این راه را خوب بلدند . به روزهای آینده فکر می کنم . میقات و لباس هایش ، خدا و خانه اش ،شیطان و تیرها و ستون هایش ، سرم و موهایش ، ابوقبیس و کوه هایش ... چه سور و ساتی می شود. در این افکارم که....»

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.

کتاب های مرتبط