سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/11/14

۱۰:۲۷

پویش مطالعاتی «انقلاب من» آغاز شد

«سه دیدار» بخوانید جایزه بگیرید

پویش مطالعاتی «انقلاب من» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با محوریت هفت کتاب از جمله «سه دیدار» نادر ابرهیمی آغاز شد.


به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این پویش مطالعاتی، هفت کتاب شامل کتاب‌های «سه دیدار» نوشته نادر ابراهیمی؛ «آوردگاه» اثر محمدعلی الفت‌پور، «فهیمه» نوشته نفیسه ثبات، «گام تمدن‌ساز» اثر سیدمحمدحسین راجی، «سلول‌های بهاری»، نوشته بهنام باقری، «آن مرد با باران می‌آید»، اثر وجیهه سامانی و کتاب «سرزمین من» ویژه سرگرمی کودک به عنوان منابع پویش مطالعاتی «انقلاب من» انتخاب شده‌اند.

«سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد» به قلم نادر ابراهیمی اثری داستانی از زندگی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که طی تاریخ شکوه‌مند انقلاب اسلامی از بهمن ۵۷ تا به امروز نگاشته و به چاپ رسیده است.

جلد نخست سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد با عنوان فرعی رجعت به ریشه‌ها روایت کننده کودکی حضرت امام خمینی(ره) و بازتاب شکل‌گیری شخصیت حقیقی و رویکرد معنوی او در دامان پرمهر مادر و عمه بزرگوارشان (صاحبه خانم) است.

آغازگر جلد دوم کتاب با عنوان فرعی در میانه میدان، روایت‌کننده گذشته‌هایی دورتر از زمان ولادت و حیات امام خمینی (ره) است. روایتی که این‌بار در فصل نخست آن، مخاطب ماجرا را از دوران حضور پدر حضرت امام خمینی (ره) در زندان شاهنشاهی و در نهایت شهادت وی دنبال می‌کند.

متقاضیان شرکت در پویش مطالعاتی «انقلاب من» می‌توانند با مطالعه آثار، بهترین جمله و یا پاراگراف از کتاب‌های مذکور را به شماره 3000869977 پیامک کنند.

همچنین علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند نسخه دیجیتال کتاب‌ها را از سایت طاقچه به نشانی  taaghche.com تهیه کنند یا کتاب‌ها را از طریق پایگاه اینترنتی «وکتاب» به نشانی vaketab.ir خریداری کنند.

گفتنی است که، پخش عمده کتاب‌ها از طریق پایگاه اینترنتی «کتابخون» به نشانی اینترنتی ketabkhon.ir صورت می‌پذیرد.

به بهترین جملات جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

 

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.