سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/11/1

۱۲:۰۰

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران آغاز به کار کرد؛

حضور سوره مهر با 1300 عنوان کتاب

انتشارات سوره مهر با بیش از 1300 عنوان کتاب بزرگسال و کودک و نوجوان در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران حاضر شده است.


به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، پس از برگزاری دو نمایشگاه موفق انتهای راهروی 27 و نمایشگاه مجازی کتاب‌ دفاع مقدس، سوره مهر این بار در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده، با بیش از 1300 عنوان کتاب بزرگسال و کودک و نوجوان حاضر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند به سایت نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به آدرس (book.icfi.ir) مراجعه و با بهره‌مندی از تخفیف 20 درصدی و ارسال رایگان، آثار مورد نیاز خود را خریداری کنند.

تمام آثار پرفروش سوره مهر از جمله کتاب‌های «دا»، کتاب‌های شعر (آن‌ها، گریه‌های امپراتور، اقلیت، ضد، کتاب و اکنون) فاضل نظری، «دختر شینا»، «پایی که جا ماند»، «آبنبات هل دار»، «آبنبات دارچینی»، «ارتداد»، «آن بیست و سه نفر»، «خاطرات سفیر»، «گلستان یازدهم»، «فرنگیس»، «بابانظر»، «زن آقا» و ... در این نمایشگاه عرضه شده‌اند.

همچنین تازه‌ترین آثار این ناشر از جمله «نقاشی قهوه»، «مهاجر سرزمین آفتاب»، «شبح میکونوس»، «گوهر سبز»، «فرکانس 1160»، «رنج بی‌پایان عشق»، «برادر انگلستان»، «صبح شام»، «پسرهای ننه عبدالله»، «ماتی خان» و .... در این نمایشگاه عرضه شده‌اند.

گفتنی است نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماه به آدرس (book.icfi.ir) برگزار می‌شود.

 

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.