سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/10/10

۰۹:۵۷

در آستانه اولین سالگرد شهادت ِسردار دل‌ها

انتشار 4 اثر سوره مهر درباره حاج قاسم

انتشارات سوره مهر در آستانه اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، چهار اثر جدید خود را در رابطه با آن عزیز سفرکرده به مخاطبانش عرضه می‌کند.


به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، بر این اساس کتاب «شاید پیش از اذان صبح» دلنوشته احمد یوسف زاده، «محسن... محسن... محسن....» سروده‌های سینا دلشادی، نمایشنامه «من قاسم سلیمانی‌ام» نوشته مرتضی شاه کرم و «هزار جان گرامی» به کوشش ساجده ابراهیمی عرضه خواهند شد.

کتاب «شاید پیش از اذان صبح» اثری در وصف سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی به قلم شیوا و توانای نویسنده «آن بیست و سه نفر» و «اردوگاه اطفال» و شامل خاطرات و دلنوشته‌هایی برای آن شهید عزیز است.

یوسف زاده در ابتدای کتاب با عرض ارادت به فرمانده‌اش در زمان دفاع مقدس این‌گونه نوشته‌است: «سال‌هایی که می‌جنگید، دعای خیر و نگاه ترسانم دنبالش بود که جانش از بلا دور باشد. خودش اما، نگاهش جایی دیگر بود و سرانجام خداوند او را که می‌جنگید، بر ما که نشسته بودیم با پاداش شهادت برتری داد. در دلنوش

«من قاسم سلیمانی‌ام» مجموعه پنج نمایشنامه کوتاه  به قلم مرتضی شاه کرم با موضوع سردار دل‌ها است.این اثر شامل پنج نمایشنامه «مهندس مین»، «کاخ ریاست جمهوری»، «سرباز سردار»، «مفقود دوم» و نمایش کوتاه «من قاسم سلیمانی‌ام»  است.

«محسن... محسن... محسن....» سروده‌ سینا دلشادی، مجموعه اشعاری در وصف عظمت و بزرگی سردار دلهاست.

همچنین «هزار جان گرامی» که به کوشش ساجده ابراهیمی عرضه خواهد شد، روایت‌هایی از حضور مردم انقلابی ایران در تشییع پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در دی ماه 1398 است که نویسندگان این مجموعه کوشیده‌اند از زوایایی مختلف این خیزش بزرگ تاریخی را به تصویر بکشند. 

 

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.