سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/9/3

۱۲:۵۱

تیزر سینمایی کتاب «پوتین قرمزها» منتشر شد

تیزر سینمایی سومین دورۀ مسابقۀ بزرگ «کتاب ‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین قرمزها» با همکاری مرکز بسیج صدا و سیما و مرکز رسانه‌ای شیرازه منتشر شد


به گزارش پایگه خبری سوره مهر، تیزر سینمایی سومین دورۀ مسابقۀ بزرگ «کتاب‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین قرمزها» با همکاری مرکز بسیج صدا و سیما و مرکز رسانه‌ای شیرازه منتشر شد.

کتاب «پوتین‌قرمزها» خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیر مسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) در دوران دفاع مقدس است. او طی مصاحبه‌هایی به همت فاطمه بهبودی، خاطرات خود را از بازجویی افسرهای رده‌بالای عراقی بیان کرده است.

در طول کتاب، مهم‌ترین ویژگی راوی را انعطاف و عطوفت او در برابر اسرای عراقی می‌بینیم. او در طول کارش به این نتیجه می‌رسد که با خشونت و کینه و انتقام‌گیری، نمی‌توان از اسرای عراقی و افسرهای متکبر عراقی که کینهٔ شیعیان ایرانی را در دل دارند، حرف بیرون کشید. به همین دلیل، با آنها از در رفاقت وارد صحبت شده و علاوه بر نمایش دادن هوش و زیرکی بی‌نظیرش، اسرا را گرفتار مهربانی خودش می‌کند. تا جایی که بسیاری از آنها خودخواسته با او همکاری و حرف‌های مگو را بازگو می‌کنند. بشیری حتی امکانات رفاهی را برای اسرای عراقی فراهم می‌کند و با همین ترفندهایش، بسیاری از آنها را به اصطلاح نمک‌گیر خودش می‌کند.

علاقه‌مندان برای تهیۀ کتاب، علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانند به سایت انتشارات سورۀ مهر و کتابیکا مراجعه کرده و یا عدد ۵ را به شمارۀ ۵۰۰۰۵۴۶۰ ارسال کنند. همچنین برای شرکت در مسابقه نیز سایت ketabghahreman.com در دسترس است.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.