سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/7/14

۱۲:۵۵

به همت سوره مهر؛

دوماشال روانه بازار کتاب شد

کتاب «دوماشال»، خاطرات ماشا‌الله حرمتی جانباز و رزمنده دفاع مقدس، به قلم میهن سمواتی، روانه بازار نشر شد.


ابتدا در شهر خود، میرزا  الگوی رفتاری‌اش می‌شود. پدرش او را با هیئت آشنا می‌کند و همین حلق هی وصل او با جبهه و جنگ می‌شود. سال ۶۳ قدم به راهی می‌گذارد و می‌رود پی لوطی و میرزای دیگری.

سال ۶۴ به واحد اطلاعات عملیات می‌رود. آنجا را متفاوت با دنیای دیگر رزمندگان می‌یابد. واحدی که بچه‌هایش دیگر و دنیایش متفاوت است. در این میان است که میرزاهای حقیقی خویش را می‌یابد: علی چیت‌سازیان و حسین فلاح‌.

آنان که هواداران بسیار و آواز های بلند در میان اهالی محل دارند، در این مکتب چنان تربیت می‌شوند که نوش کردن شهد شیرین شهادت، سبب تعجب و حسرت مدعیان زور و بازو در محل می‌شوند! او راه و رسم و مرادِ راستین خویش را می‌یابد، الگویی در عین خاکی، افلا کی. این کتاب، روایتی است از همدان تا چارزبر، از عملیا ت‌های والفجر ۸ تا کربلای 5؛ روایتِ روزهای شیرین و تلخِ ماشاءالله حرمتی.

جذابیت این خاطرات علاوه بر سندیت، روایت تحول و شکل‌گیری شخصیت نسلی است که نهال وجودشان در جبهه تبدیل به درخت شد و راه سیر و سلوک عارفانه را در پیش گرفتند و در نهایت به ملاقات خدا شتافتند. سادگی و صمیمیت گفتار راوی نثر کتاب را از هرگونه اطناب و تکلّف دور کرده‌است و نویسنده، خاطرات را چنان تنظیم کرده که جریان رویدادها جذاب باشد و متن از نفس نیفتد.

این کتاب با قیمت 35هزارتومان، شمارگان 1250، قطع کتاب رقعی و 192 صفحه به بازار نشر عرضه شده است.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.