سبد خرید شما خالی است!

برای خرید از طریق صفحه فروشگاه اقدام کنید.

1399/6/27

۱۱:۱۶

انتشار نسخه صوتی «عروسی در باران»

نسخه صوتی کتاب «عروسی در باران» مجموعه داستان رحمت حقی‌پور با گویندگی امیرعباس توفیقی روانه بازار شد.


به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،‌ کتاب «عروسی در باران» از سیزده داستان کوتاه تشکیل شده است. مضامین تمامی داستان‌ها کم و بیش اجتماعی است و تقریبا تمام داستان‌ها با هم به گونه‌ای پیوند دارند و در بخشی از داستان به هم گره می‌خورند.

داستان‌های این کتاب، تمامی، با نثری روان و شفاف نوشته‌ شده‌اند و به ‌این‌ علت که موضوع کتاب در متن جامعه اتفاق افتاده است به‌نوعی مردم با آن آشنا هستند و برای مخاطب قابل‌لمس خواهد بود و همین امر به همراه نوآوری‌های نویسنده در پرداخت قصه‌ها برای خواننده کشش و جاذبه ایجاد کرده است.

فهرست داستان‌های این مجموعه به ترتیب عبارتند از: ایستگاه ابری، چاووشی، ماه آن دو نفر، سونات لاله، آواز خوان پیاده رو، حکایت پره‌ها و مجسمه‌های گچی، عروسی در باران، طغیان، شب نشینی، هجراتی، حلقه، هانل خالی و آخرین نسل.

در بخشی از این کتاب آمده:«راست ایستاده‌ای و داری توی دوربین را نگاه می‌کنی. پشت سرت درختان نارنج است و دیوار کاهگلی، دورتر آسمان آبی ماه فروردین. گفتم: «- لبخند بزن ». نزدی؛ غم توی نگاهت داشتی. گفتم: « - حاضر ؟ » بودی؛ عکس را انداختم. همین عکس، که پشت‌اش تاریخ زده بودم: «بهار ۱۳۵۸». .. نگاه که می‌کنی، انگار یک چیز مشکوکی همیشه توی هوا، توی باد، توی این روزهای تب بار و شب‌های ماهتابی هست، که آدم را می‌ترساند.»

برای دریافت نسخه صوتی این کتاب می‌توانید به اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر به آدرس (ebook.sooremehr.ir) مراجعه کنید.

برای دریافت نسخه صوتی کتاب «عروسی در باران» اینجا کلیک کنید.

نظرات کابران


برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید.