ورود

عشق فصل پایان

نویسنده: جواد افهمی

این رمان با موضوع دفاع مقدس درباره جانبازی است که در رشته وزنه برداری قهرمان جهان شده است. داستان بر اساس واقعیت نگاشته شده و قهرمان داستان نیز در قید حیات است. «اسماعیل روال همیشگی کار را زیر پا گذاشته بود و می رفت که در آخرین حرکت، علاوه بر شکستن رکورد آسیا، دو رقیب کهنه کار و پرآوازه را پشت سر بگذارد. خم شد و میله را با کف دست های پودرمالی شده لمس کرد. انگشت هایش را دور میله حلقه کرد و سرش را رو به آسمان گرفت. وقت کندن وزنه از تخته بود. نفس حبس شده اش را با فریاد بیرون داد و به یک حرکت وزنه را از تخته جدا کرد و بالای سر برد. حالا وقت آن بود که از زمین بلند شود. وقت آن بود که زانوهای خم شده را راست کند. وقت آن بود که راست قامت زیر وزنه ای که کمر تمام رقیبانش را خم کرده بو و زانوانشان را لرزانده بود و وادار به تسلیم شان کرده بود، بایستد و طاقت بیاورد.»

ناشر شهید کاظمی

شمارگان 1

شابک 978-600-96048-3-8

تعداد صفحات 312

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول 1395

قطع کتاب رقعی

برشی از متن کتاب : اسماعیل روال همیشگی کار را زیر پا گذاشته بود و می رفت که در آخر حرکت، علاوه بر شکستن رکورد آسیا، دو رقیب کهنه کار و پر آوازه را پشت سر بگذارد. خم شد و میله را با کف دست هایش پودرمالی شده لمس کرد. انگشت هایش را دور میله حلقه کرد و سرش را رو به آسمان گرفت. وقت کندن وزنه از تخته بود. نفس حبس شده اش را با فریاد بیرون داد و به یک حرکت وزنه را از تخته جدا کرد و بالای سر برد. حالا وقت آن بودکه زانوهای خم شده را راست کند. وقت آن بود که راست قامت زیر وزنه ای که کمر تمام رقیبانش را خم کرده بود و زانوانشان را لرزانده بود و وادار به تسلیمشان کرده بود، بایستد و طاقت بیاورد.

نویسنده

جواد افهمی

زندگینامه

جواد افهمی متولد فروردین 1343 خورشیدی از  بجنورد است. او دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه سیستان بلوچستان است و کار نویسندگی را از سال 80 آغاز کرد.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.
کتاب های مرتبط
در کمین گل سرخ

محسن مومنی

راز نگین سرخ

همه سیزده سالگی ام

گلستان جعفریان

اتمام موجودی انبار
پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

کتاب دا

سیده اعظم حسینی

جشن حنابندان

محمدحسین قدمی

بابانظر

سید حسین بیضایی، مصطفی رحیمی

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

ضربت متقابل