ورود

آرام جان

نویسنده: محمد علی جعفری
اتمام موجودی انبار

داستان زندگی شهید حریم امنیت محمد حسین حدادیان به روایت مادر محمد حسین متولد 1374 و دانشجوی علوم سیاسی، بسیجی مخلص و پیرو خط ولایت و رهبری به طوری که به نقل از پدر بزرگوارش جز خط رهبری را قبول نداشت و در مسجد به مردم خدمت می کرد. در آشوب های محدوده خیابان پاسداران که در سال 1396توسط دراویش و با انگیزه ایجاد ناامنی صورت پذیرفت. محمد حسین با عنوان بسیجی ویژه داوطلبانه برای مقابله با اشرار رفت که او را ابتدا به وسیله اسلحه شکاری مجروح و سپس توسط یک اتومبیل زیر گرفته شد و به شهادت رساندند. از دیگر آثار این نویسنده میتوان به سربلند، عروسی لاکچری، عمار حلب و... اشاره کرد.

ناشر شهید کاظمی

شمارگان 1

شابک 978-622-6609-98-2

تعداد صفحات 160

نوبت چاپ سوم

سال چاپ اول 1398

قطع کتاب رقعی

گزیده متن انگار زخم پای محمد حسین ذره ذره روحم را می خورد. نمی توانستم دور خانه راه بروم. زبانم در دهانم شده بود مثل یک تکه چوب خشک. دوتا توت خشک گذاشتم در دهانم. تا توت نم پس داد و مزه اش رفت زیر زبانم، هری دلم ریخت. مزه شیرینی توت. بی هوا رفتم در قعر چاه خاطرات روز شهادت آقا مهدی

نویسنده

محمد علی جعفری

زندگینامه

محمدعلی جعفری متولد 1364 است و پیش از این کتابهایی در حوزه زندگینامه داستانی شهدا و بزرگان نوشته است. اما شغل شریف را میتوان اولین کتاب وی در حوزه داستان کوتاه دانست. کتابی با موضوع سبک زندگی که نویسنده‌اش را بعنوان یک فرد خوش ذوق، باهوش و توانمند به جامعه کتاب خوانان کشور معرفی کرد.

کتاب های مرتبط
کوچه نقاش ها

راحله صبوری

دلیل (روایت حماسه شهید چیت سازیان)

حمید حسام

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

عصرهای کریسکان

آن بیست و سه نفر

راز نگین سرخ

اردوگاه اطفال

کالک های خاکی

در کمین گل سرخ

محسن مومنی