ورود

جاده جنگ جلد دوازدهم

نویسنده: منصور انوری
طراح جلد، تصویرگر: مجید کاشانی

ناشر سوره مهر

شمارگان 1250

شابک 978-600-03-3401-7

تعداد صفحات 0

نوبت چاپ اول 99

سال چاپ اول 99

قطع کتاب رقعی

این کلمه‌ها بی وقفه تکرار می‌شدند. «سیاه » کلمه ای که در تمام جمله ها به کار برده می شد. «سیاه پوش » و تکرار آن مانند گردابی بود که صادق را می‌بلعید. کم کم تصاویر روبه رویش رنگ می باختند. چهره های خندان و متبسم تغییر شکل می دادند و هالۀ سیاهی دور آنها شکل میگرفت. «سیاه » و «سیاه پوش » واژه ‌هایی بودند که از فرط تکرار، ذهنش را خراش می‌داد و گوش هایش را می‌انباشت.

نویسنده

منصور انوری

منصور انوری متولد 1334 توابع نیشابور، نویسندگی را ابتدا با داستان کوتاه ( بی بی سی ) در سال 1364 آغاز و ادامه آن مجموعه داستانی مصافحه با ارواح ( انتشارت نیستان )، 2- جاده جنگ ( مجموعه 12جلدی ). 3- از عشقاباد تا عشق آباد ( 2 جلدی ) ( جاده جنگ و از عشقاباد تا عشق آباد را سوره مهر چاپ و حوزه هنری حمایت کرده است ).  4- کتاب بر فراز آشیانه عنقا- درباره شهید کاوه - که 3 جلد آن نگارش یافته و 2 جلد آن چاپ شده است ( بنیاد حفظ آثار و انتشارات صریر پشتیبانی و چاپ کرده اند . 5- قربانگاه عشق ( بیوگرافی شهدای خراسان )

جوایز و رتبه های منصور انوری :

جاده جنگ برنده : 1- کتاب فصل 2- قلم زرین 3- کتاب سال 4- جایزه یکصد و ده سکه ای جلال آل احمد شده است . همینطور کتاب [ از عشقاباد تا عشق آباد ] برنده دوم رمان انقلاب [جایزه هفت میلیونی] و نیز در بخش شایسته چاپ‌های آستان قدس رضوی (ع) رتبه نخست را کسب کرده است.

کتاب های مرتبط
گلستان یازدهم

بهناز ضرابی زاده

فرنگیس

مهناز فتاحی

ضربت متقابل

اتمام موجودی انبار
پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

یکی از این روزها به بلوغ رسیدم

مهدی عقابی

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

همه سیزده سالگی ام

گلستان جعفریان

اتمام موجودی انبار
زندان الرشید

بابانظر

سید حسین بیضایی، مصطفی رحیمی