حرف آخر عشق

گزیده شعرها و تصاویر قیصر امین پور
«حرف آخر عشق» عنوان کتابی در قالب تلفیق شعر و عکس از زنده یاد قیصر امین پور است که تعدادی از تصاویر این کتاب تاکنون منتشر نشده است. در این کتاب بیش از 30 شعر از این شاعر همراه با عکس هایی از وی که ..ادامه
 • قیمت: 70,000 تومان
  + -

توضیحات و مشخصات

«حرف آخر عشق» عنوان کتابی در قالب تلفیق شعر و عکس از زنده یاد قیصر امین پور است که تعدادی از تصاویر این کتاب تاکنون منتشر نشده است. در این کتاب بیش از 30 شعر از این شاعر همراه با عکس هایی از وی که روی آنها کار گرافیکی شده و به صورت تلفیقی آمده […]

«حرف آخر عشق» عنوان کتابی در قالب تلفیق شعر و عکس از زنده یاد قیصر امین پور است که تعدادی از تصاویر این کتاب تاکنون منتشر نشده است.

در این کتاب بیش از 30 شعر از این شاعر همراه با عکس هایی از وی که روی آنها کار گرافیکی شده و به صورت تلفیقی آمده است. انتخاب شعرهای این کتاب با حسن شیخ حائری بوده است .

انتخاب شعرها بیشتر بر اساس حال و هوای سروده ها بوده است و در این کتاب با تصویرهای نابی از قیصر امین پور روبه رو می شویم که در ترکیب با شعرها کاری نو ایجاد کرده است.

عکس های «حرف آخر عشق» بیشتر از آرشیو واحد تجسمی حوزه هنری انتخاب شده و در بین آنها عکس هایی که تاکنون دیده نشده یا کمتر دیده شده است، وجود دارد. هم چنین از همکاری خانه شاعران جوان نیز برای تدوین این کتاب، به ویژه در بخش عکس ها استفاده شده است.

تلفیق شعر و عکس مهمترین ویژگی این کتاب است. این کتاب که از نظر گرافیک دارای اهمیت است، توسط فرزاد ادیبی طراحی و اجرا شده است.

بریده‌ای از کتاب حرف آخر عشق

«حرف آخر عشق» با این شعر شروع می شود: سفر ایستگاه قطار می رود تو می روی تمام ایستگاه می رود و من چقدر ساده ام که سال های سال در انتظار تو کنار این قطار رفته ایستاده ام و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!

مشخصات

 • شابک:

  9786001750038

 • قطع:

  بیاضی

 • تعداد صفحه:

  100

 • سال انتشار شمسی:

  1389

 • نویسنده:

  قیصر امین‌پور،

پدیدآورندگان

ثبت نظر و نظرات

ورود / ثبت‌نام
لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد