ورود

رفتار مصرف کننده آنلاین

نویسنده : محسن شاهین‎پور ، سمیه اولی
طراح جلد، تصویرگر : -

معرفی کتاب «رفتار مصرف‌کننده آنلاین: نظریه و تحقیق در رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات و خرده‌فروشی الکترونیک، کتاب مهمی مملو از بینش‌های گیرا و اقناع‌کننده دربارة کاربرد رسانه‌های اجتماعی، دنیای مجازی، بازی‌های آنلاین، خرید آنلاین و مواردی از این دست در مصرف‌کننده است. این تحقیقات آمیزه‌ای عالی از مباحث مربوط به مصرف‌کننده همچون عمل‌گرایی مصرف‌کننده، عملکرد هویت، و موضوعات مرتبط با حریم شخصی و همین‌طور مضامین مدیریت بازاریابی مرتبط با کمپین‌های سیاسی، تبلیغات آنلاین و کاربردهای رسانه‌های اجتماعی را بررسی می‌کند. اگر بتوان چیزی را در دنیای دائماً در حال تغییر اینترنت، پیشرفته‌ترین دانست، این کتاب است.» راسل بلک، دانشکده بازرگانی شولیچ، دانشگاه یورک «امروزه اندیشیدن به مصرف‌کنندگان بدون در نظر گرفتن رفتار آنلاین، امری غیرممکن است. با این حال، زمان، نحوه و دلیل اینکه مواردی همچون رسانه‌های اجتماعی و تجارت الکترونیک بر رفتار افراد تأثیر می‌گذارد، کمتر شناخته شده است. این کتاب، نوری چشمگیر بر این حوزه‌های جدید و نوظهور می‌‌تاباند.» جونابرگر، دانشکده وارتون، دانشگاه پنسیلوانیا امروزه مصرف‌کنندگان، محصولات و خدمات مورد نیاز خود را به صورت حضوری از فروشگاه‌ها و یا از طریق وب‌سایت‌ها به صورت آنلاین و همین‌طور در محل‌های دیگر خریداری می‌کنند. آن‌ها از اطلاعاتی که به راحتی و بی‌درنگ از مجرای رسانه‌های اجتماعی متعدد در اختیار گذارده می‌شود بهره‌مند می‌شوند. درنتیجه، از بسیاری جهات، محققان باید دوباره به نحوة مطالعة رفتار مصرف‌کننده بیندیشند. در واقع، یکی از آثار شبکة جهانی اینترنت، فراهم ساختن محصولات و خدمات برای مصرف‌کنندگان سراسر جهان در هر ساعت از شبانه‌روز است. اینکه اکنون چنین کتابی در اختیار داریم که نه تنها پرسش‌های پژوهشی انتقادی را مطرح می‌کند، بلکه به طرح راه‌حل‌ها و درک این پدیده نیز می‌پردازد، از اهمیت فراوانی برخوردار است. این کتاب در جای خود، مرجعی ضروری برای کمک به ما در فهم مضامین و مفاهیم رفتار مصرف‌کنندة آنلاین محسوب می‌شود. کنت بی. مونور، و پروفسور جی. ‌ام.‌ جونز، پروفسور برجسته و بازنشستة بازاریابی دانشگاه ایلی‌نویز

ناشر سوره مهر

شمارگان 1100

شابک 978-600-175-569-9

تعداد صفحات 510

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

لینک خرید نسخه الکترونیکی

نویسنده

محسن شاهین‎پور

زندگینامه

محسن شاهین پور به همراه همسرشان سرکار خانم سمیه اوّلی ، مدرس بین‌المللی، محقق، مؤلف و مترجم کتب دانشگاهی و تخصصی در رشته بازاریابی و تبلیغات در حوزه روانشناسی و رفتار مصرف‌کننده فعالیت می کنند، شاهین پور مشاور بازاریابی شرکت های چند ملیتی در ایران و خارج از کشور،  فعال در برنامه های کارشناسی و تامین کننده محتوای علمی تخصصی در رادیو و تلویزیون نیز می باشد و می توان در کارنامه علمی او به برگزاری کارگاه های بین المللی در خارج از کشور از جمله کشور استرالیا اشاره نمود. ایشان تحقیقات مختلفی را در حوزه بازاریابی در کشورهای مختلف از جمله روسیه، آلمان، ترکیه، هند، استرالیا انجام داده اند و علاوه بر فعالیت در سازمان های مختلف از جمله بنیاد حفظ و آثار ارزش های دفاع مقدس و سازمان تبلیغات اسلامی در بخش خصوصی نیز مدیریت بازاریابی و برندینگ چندین شرکت بین المللی را به عهده داشته است. وی بهمراه همسرشان جزء معدود افرادی در کشور هستند که در حوزه روانشناسی بازار و برندسازی با رویکرد ارزش ویژه برند فعالیت علمی می کنند. این دو نویسنده همواره فعالیت های علمی شان را زیر نظر اساتیدی همچون پروفسور سید محمد اعرابی، پروفسور علی اکبر جلالی، دکتر میراحمد امیرشاهی و سرکار خانم دکتر دهدشتی انجام می دهند. شاهینپور مدیر مسئول کانون پژوهشی تبلیغاتی مبتکران تبلیغ هنر، خبرنگار، عضو انجمن طراحان گرافیک، عضو انجمن صنفی تبلیغات کشور و دارنده چندین گواهینامه تخصصی بین المللی بازاریابی و تبلیغات از خارج از کشور و دانشگاههای معتبر و عضو کارگزار روابط عمومی ایران می باشد.

زندگینامه

سمیه اوّلی بیست و دوم بهمن ماه 1361 در مراغه متولد شد. او تحصیلات خود را در رشته مدیریت بازرگانی مقطع کارشناسی ادامه میدهد. اولی در کانون مبتکران تبلیغ هنر مشغول فعالیت است و خبرنگار استانی روزنامه جوان است.

کتاب های مرتبط
مسافر تنها

کیوان امجدیان

نفس های خردلی

اراده معطوف به تحول

دکتر محمدحسن احمدی

در پیرهن توسنگری جا مانده

علی آبان افتلتن

در ییلاق

محمد رضا بایرامی

فصل چیدن میوه های رسیده

سید سعید آریا نژاد

چه کسی قوی تر است؟

داوود غفارزادگان

ضربت متقابل

مناقشه حق و مصلحت و بن بست جنبش دانشجویی

عماد افروغ

کتاب های پیشنهادی ما
شطرنج با ماشین قیامت

حبیب احمدزاده

گوزن ها

محسن نجفی

ترنم (آشنایی با موسیقی دستگاهی ایران)

رضا مهدوی

جان بخشی باورپذیر

علی اکبر مظلوم

یه حبه قند

امیر حسین علم الهدی/رضا میرکریمی

خاطرات حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین بهجتی (شفق)

محمد قبادی

کتاب گویای فرنگیس

مهناز فتاحی

دری به خانه خورشید

اسدالله حبیب

فن نواختن پیانو

گیورگی ساندور/بهزاد تاه باززاده/کمال پورتراب

عطر سیب

اشعار منتخب سوگواره عطر سیب

مشتریانی که این کتاب را خریده اند، کتاب های زیر را مطالعه کردند
مناقشه حق و مصلحت و بن بست جنبش دانشجویی

عماد افروغ

مورچه‎ های پاپتی

کمال شفیعی

نی نامه های اشک

پری انصاری

جاده جنگ - جلد پنجم

منصور انوری

این همه عاشق

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان و حوزه هنری استان سمنان

پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

غوغای غبار

گل علی بابایی

نوشداروی طرح ژنریک

سید حسن حسینی

سفیر 7 هزار روزه

حسین روحانی صدر

تهران شبیه هر شب دیگر سیاه بود

آرش شفاعی