ورود

فرهنگ ، سبک زندگی و جرم

نویسنده: وحید یامین پور

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 978 - 600 - 03 - 0560- 4

تعداد صفحات 282

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

کتاب های دیگر نویسنده

کتابی که پیش رو دارید حاصل توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی امروز ایران و جهان و تلاش در درک تاریخی و فرهنگی علل کجروی و آسیب های اجتماعی در ایران معاصر است. هر چند نویسندگان تلاش کرده اند از تمامی نظریه های معتبر موجود در این عرصه استفاده کنند لیکن تلاش اصلی خود را متوجه واقعیت های فرهنگی و اجتماعی ایران معاصر کرده اند . در این کتاب به دو سبک زندگی جوانان ایرانی و مولفه های مداخله گر در شکل دهی به آن به عنوان یکی از مهمترین مولفه های تعیین کننده وضعیت فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه شده است. همچنین نویسندگان از دلالتهای فرهنگی «گسست نسلی» و وضعیت خانواده ایرانی در مسیر تغییرات چند دهه اخیر د رتوضیح بخشی از ناهنجاری ها بهره گرفته اند.

نویسنده

وحید یامین پور

زندگینامه

وحید یامین پور (زاده ۱۳۵۹ در دزفول)، نویسنده، فعال فرهنگی، روزنامه نگار، مجری تلویزیونی و پژوهش‌گر حوزه هنر اسلامی است. وی فارغ‌التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه امام صادق است.

یامین پور از سال ۸۱ در صدا و سیما آغاز به کار کرد. در کنار سردبیری برنامه های رادیویی ، از سال ۸۳ گویندگی و اجرا را در رادیو و تلویزیون شروع کرد و بعد مدیر گروه اندیشه رادیو جوان شد. او پس از ۲ سال از رادیو به شبکه سه سیما مهاجرت کرد.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.
کتاب های مرتبط
وقتی مهتاب گم شد

حمید حسام

دختر شینا

بهناز ضرابی زاده

عصرهای کریسکان

ضربت متقابل

کالک های خاکی

دلیل (روایت حماسه شهید چیت سازیان)

حمید حسام

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

راز نگین سرخ

مربع های قرمز

زینب عرفانیان

فرنگیس

مهناز فتاحی