ورود

طاهره صفارزاده

نویسنده: ذبیح الله حبیبی نژاد

کتاب طاهره صفارزاده جلد دوم مجموعه "شخصیت های مانا " ست .

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 978-600-175-743-3

تعداد صفحات 135

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

مجموعه «شخصیت های مانا» که به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه تولید شده است، با هدف ارائه الگوهای موفق، به زندگی شخصیت های نیک نامی می پردازد که در عرصه های دانش، فرهنگ، سیاست و اجتماع در ایران معاصر زیسته و درگذشته اند. در نگارش هر یک از این آثار، ابتدا پرونده های موجود در بایگانی فرهنگ ناموران معاصر ایران در اختیار نویسندگانی قرار گرفت که پیشینه ای در زندگی نامه نویسی داشته اند. این مجموعه که برای عموم مخاطبان به ویژه جوانان و دانشگاهیان تهیه شده، برآیند احساس ضرورتی است که در پهنه ارائه آثار دقیق و مستند از زندگی افراد تاثیرگذار پدید آمده است. زندگی نامه افرادی چون: (سید احمد خمینی) به قلم: جواد کامور بخشایش، (طاهره صفارزاده) به قلم: ذبیح الله حبیبی نژاد، (سید محمدعلی داعی الاسلام) به قلم: جمشید نوروزی، (سیدغلامرضا سعیدی و سیدجعفر شهیدی) به قلم: اکبر خوش زاد، (مجید شریف واقفی) به قلم: جلیل امجدی (سیدمحمد فرزان) به قلم: فرهاد طاهری، (بهاءالدین محلاتی) به قلم: دکتر محمد جواد مرادی نیا و (سلمان هراتی) به قلم: علی تقوی، در مجموعه شخصیت های مانا منتشر شده است. این آثار از چند بخش زندگی نامه، خاطرات و فعالیت های اشخاص در حوزه های مرتبط تشکیل یافته است که تمامی آثار قرار است در 100 صفحه به رشته تحریر درآیند. قالب و ساختار آثار به گونه ای طراحی شده است تا علاوه بر جوانان که مخاطب اصلی این آثار هستند، خواندن آنها برای دیگران هم جذاب باشد. این برای نخستین بار است که زندگی نامه کامل و مدونی از شخصیت های برجسته با این قالب و ساختار به نگارش در می آید. برشی از کتاب طاهره صفارزاده : باور داشت صفارزاده در امر یادگیری زبان خارجی به عنوان یک نیاز در جامعه به قوی ماندن و پیشرفته بودن و ترجمه مختصر او از قرآن کریم به دو زبان انگلیسی و فارسی روان ، پای بندی او به به اعتقادات مذهبی و همگامی او با مردم و به کارگیری هنر خود برای بیداری مردم جامعه.   لینک خرید نسخه الکترونیکی

نویسنده

ذبیح الله حبیبی نژاد

بیوگرافی ذبیح الله حبیبی نژاد

ذبیح اله حبیبی نژاد متولد سال 1350 در شهر بابلسر و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی است .

ذبیح اله حبیبی نژاد خود را در امر نویسندگی و تصحیح متون تاثیر گرفته از دو استاد گرانقدر جناب آقای دکتر بهروز ایمانی و استاد دکتر شفیعی کدکنی میداند.

افتخارات ذبیح الله حبیبی نژاد 

کسب مقام نخست در تدوین کتاب آن یار دلنواز  که در جشنوارة سراسری تولیدات حوزة هنری استان‌ها به عنوان بهترین تدوین و پژوهش برگزیده شد.
ـ کسب مقام بهترین پایان‌نامه در جشنوارة طنین بیداری، به خاطر شرحی کامل از زندگی، اندیشه و آثار زنده‌یاد طاهره صفارزاده.

ارزیابی کارشناسان

محتوای کتاب : عالی

اثر گذاری متن : خوب

طرح جلد :خوب

کیفیت چاپ :عالی

کتاب های مرتبط
مربع های قرمز

زینب عرفانیان

کتاب دا

سیده اعظم حسینی

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

دختر شینا

بهناز ضرابی زاده

وقتی مهتاب گم شد

حمید حسام

یکی از این روزها به بلوغ رسیدم

مهدی عقابی

اردوگاه اطفال

اتمام موجودی انبار
پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

ضربت متقابل