ورود

خلسه با طعم باروت

نویسنده: خسرو باباخانی ، رقیه سادات صفوی

مجموعه ای از داستان های برگزیده ی پنجمین جشنواره داستان انقلاب

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 978-600-03-0306-8

تعداد صفحات 148

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

این کتاب از مجموعه کتاب های انقلاب است که خدا بیامرزد آقای امیر حسین فردی نسبت به آن بسیار حس و دل نگران بودنندو ما سعی کرده ایم راه ایشان را ادامه بدهیم امیدوارم موفق باشیم .

برشی از کتاب خلسه با طعم باروت

نفسم در نمی‌آمد. احساس خفگی می‌کردم. بعد آن همه شلاق و شکنجه دیگر رمقی برای فکر کردن هم نداشتم. هوای گند انفرادی دو متری بیشتر از زخم‌های بدنم اذیتم می‌کرد. خداخدا می‌کردم که بچه‌ها تا حالا فرار کرده باشند. می‌ترسیدم نتوانم زیر «آپولو» تاب بیاورم. قرارمان این بود اگر کسی دستگیر شد دو روز شکنجه را تحمل کند و چیزی نگوید تا بقیه فرصت فرار داشته باشند. فردا روز پنجم بود و من همچنان به خاطر آسیه همه شکنجه‌ها را تحمل می‌کردم. لعنت به آدم‌فروش!

نویسنده

خسرو باباخانی

زندگینامه

در شهریورماه سال 1338 در تهران به دنیا آمد و تحصیلات خود را تا سطح دیپلم در رشته ریاضی ادامه داد. از سن 26 سالگی با مجلات کیهان بچه‌ها، سوره نوجوان و سروش نوجوان همکاری کرده و در مقطعی نیز با وزارت ارشاد به‌ عنوان داور و کارشناس همکاری داشته است. دبیری جشنواره‌های سراسری داستان بسیج و مهر حوزه هنری، داوری کتاب سال جمهوری اسلامی، دفاع ‌مقدس و جشنواره شهید حبیب غنی‌پور از جمله مسوولیت‌های وی بوده‌اند.

 

ارزیابی کارشناسان

محتوای کتاب : عالی

اثر گذاری متن : خوب

طرح جلد :خوب

کیفیت چاپ :عالی

کتاب های مرتبط
راز نگین سرخ

فرنگیس

مهناز فتاحی

پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

زندان الرشید

آن بیست و سه نفر

ضربت متقابل

یکی از این روزها به بلوغ رسیدم

مهدی عقابی

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور