ورود

گرگ و یوسف (مجموعه عروسک ها از بهشت می آیند)

نویسنده: مهدی پور رضائیان

این نمایشنامه عروسکی روایت در چاه انداختن حضرت یوسف (ع) به دست برادرانش است که در این داستان راوی زاویه دید خویش و داستان را از زبان حیوانات جنگل به نوه گرگ متهم به خوردن یوسف پیامبر تعریف می کند و بعد داستان چگونه در چاه انداخته شدن او و بی گناهی گرگ روایت می شود.

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 1- 200- 175- 600- 978

تعداد صفحات 42

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

کتاب های دیگر نویسنده

برشی از کتاب گرگ و یوسف : گرگ پیر : سلام بچه ها . صبح بخیر . چطورین ؟ از شعر و شیپورم خوشتون اومد ؟ از کالسکم چطور ؟ [بچه های جنگل هیچ پاسخی نمیدهند . آنها قصد دارند بروند] گرگ پیر : کجا ؟ کجا می رین ؟ [ با شتاب از کالسکه پایین می پرد ] من گرگ پیرم . اینهم کالسکمه . با شیپورم هم که قبلا آشنا شدین . از نقاشی های دیواری کالسکه م خوشتون میاد ؟ دوست دارید این نقاشی ها را واستون توضیح بدم ؟ هر نقاشی یه داستان داره . راستی نگفتین اسم های قشنگ شما چیه ؟ [بچه های جنگل هیچ پاسخی نمی دهند]

نویسنده

مهدی پور رضائیان

مهدی پوررضائیان دکترای روانشناسی بالینی با گرایش سایکو دراما، از دانشگاه دهلی دارد و ‌اکنون عضو هیات علمی دانشگاه شاهد است. به قلم او تاکنون 80 نمایشنامه در قالب 10 کتاب منتشر شده است. برخی از تالیفات او در مراسم کتاب سال و کتاب فصل به عنوان کتاب‌های برتر نمایشی قدردانی شده است.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

مطالب مرتبط

ارزیابی کارشناسان

محتوای کتاب : عالی

اثر گذاری متن : خوب

طرح جلد :خوب

کیفیت چاپ :عالی

کتاب های مرتبط
کالک های خاکی

گلستان یازدهم

بهناز ضرابی زاده

جشن حنابندان

محمدحسین قدمی

کتاب دا

سیده اعظم حسینی

کوچه نقاش ها

راحله صبوری

ضربت متقابل

زندان الرشید

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری