ورود

آب بر آتش (مجموعه عروسک ها از بهشت می آیند)

نویسنده: سیروس همتی

داستان در آتش افکندن ابراهیم نبی (ع) بوسیه فرعون در این نمایشنامه عروسکی از زبان یک قورباغه نقل می شود و با توجه به زبان تمثیلی اینگونه آثار علاوه بر جذابیت آن و جلب توجه مخاطب سبب انتقال آسان مفاهیم عمیق دینی از طریق رسانه هنر فاخر می شود.

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 8- 201- 175- 600- 978

تعداد صفحات 40

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

برشی از کتاب آب بر آتش : مکان اتاق پسر [کتابخانه در سمتی ، تختخواب در سمت دیگر ، و پنجره آبی در کنار کتابخانه قرار دارد. قورباغه مادر با کوله -ساک - در دست وارد اتاق پسر می شود . قورباغه در حال کتاب خواندن است .] مادر : نخوابیده ای ؟ پسر : خوابم نمی برد مادر : نزدیک صبح است پسر : می دونم مادر : پس چرا نمی خوابی پسر : اگه می تونستم حتما می خوابیدم مامان ... باید جای من باشی مامان [ساک را روی تخت پسرک می گذارد]

نویسنده

سیروس همتی

زندگینامه

سیروس همتی متولد سال ۱۳۵۱ در شهر تهران است. تحصیلات او کارشناسی ریاضی از دانشگاه تربیت معلم و اکنون هم بعنوان معلم ریاضی مشغول به کار است. تخصص او طراحی صحنه، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری است و بازی او در فیلم سینمایی مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی و سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان خداحافظ بچه به کارگردانی منوچهر هادی او را بیش از پیش مورد توجه و علاقه هنردوستان قرارداد. 

کتاب های مرتبط
پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

دختر شینا

بهناز ضرابی زاده

فرنگیس

مهناز فتاحی

در کمین گل سرخ

محسن مومنی

کالک های خاکی

لشکر خوبان

وقتی مهتاب گم شد

حمید حسام

گلستان یازدهم

بهناز ضرابی زاده

اتمام موجودی انبار
زندان الرشید