ورود

تاریخچه سوره مهر

انتشارات سوره‌ی مهر ناشر برتر اندیشه و هنر ایران اسلامی است. سوره‌ی مهر با تکیه بر سوابق درخشان و ظرفیت بالای تولید محتوای خود و با شناخت نیازهای بازار و مشتریان و مخاطبان نسل امروز محصولات و خدمات نوآورانه را با قیمت و کیفیت مناسب و شمارگان بالا در راستای ترویج گفتمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی و ایجاد دسترسی آسان مخاطبان و خانواده‌ها به محصولات پاکِ فرهنگی در حوزه‌ی داخلی و بین‌المللی با تأکید بر کشورهای فارسی‌زبان و بیداری اسلامی تولید و ارائه می‌کند. ما به چهره‌سازی فرهنگی و پیشرو بودن در پژوهش و نوآوری و جریان‌سازی فرهنگی جهت بهبود صنعت نشر در کشور پایبندیم.  

بیانیه‌ی ارزش انتشارات سوره‌ی مهر

  • اولویت‌دهی به تولید کیفی، نوآورانه و جریان‌سازی فرهنگی
  • اولویت‌دهی به صداقت، رفتار حرفه‌ای و پایبندی به اخلاق اسلامی
  • اولویت‌دهی به تولید براساس نیازهای مخاطبان و جامعه و اعتمادسازی
  • جذب، نگهداشت و بهسازی منابع انسانی براساس تخصص و تعهد به ارزش‌های انقلابی و اسلامی

بخش های سوره مهر

انتشارات سوره مهر با هدف آشنايي هرچه بیشتر مخاطبان با گفتمان انقلاب اسلامي، توليد محصولات باکيفيت و با ارزش فرهنگي، دسترسي آسان و ترويج ارزش‌هاي فرهنگي و انساني و تأمین نياز خانواده‌ها به محصولات فرهنگي سالم به وجود آمده و سعی نموده است تا در طی سال های فعالیت خود با این رویکرد محصولات خود را در اختیار طیف گسترده ای از مخاطبان قرار دهد. سوره مهر با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، متعهد به ارزش های انقلاب اسلامی و متخلق به اخلاق و منش اسلامی همواره پیشرو صنعت نشر در معرفی آثار فاخر و با ارزش به جامعه ایران اسلامی بوده است.

تولید

انتشار به طور متوسط 250 عنوان کتاب چاپ اول و تجدید چاپ در قالب ها و قطع های مختلف و مناسب برای گروه های سنی متفاوت و تأمین نیاز مخاطبان مهمترین بخش از فعالیت های معاونت تولید انتشارات است. بهره گیری از کارشناسان زبده، طراحان و گرافیست های حرفه ای باعث شده تا کیفیت آثار تولید شده از طرف سوره مهر مورد رضایت مشتریان قرار بگیرد.

بازرگانی

بخش فروش و بازرگانی سوره مهر که اکنون خود به عنوان شرکتی مستقل با عنوان "کجاوه سخن" فعالیت می نماید عهده دار پخش کتاب های سوره مهر و سایر ناشران به سراسر کشور است. تأسیس و مدیریت فروشگاه های وابسته به سوره مهر و نمایندگی ها، پخش کتاب به کتاب فروشی های سراسر کشور، حضور در نمایشگاه های کتاب و برگزاری کمپین های فروش و غیره از جمله وظایف بخش بازرگانی سوره مهر است.

روابط عمومی

روابط عمومی انتشارات سوره مهر با برخورداری از نگاه تحلیلی و استراتژیک به ترویج فعالیت های فرهنگی انتشارات سوره مهر می پردازد. تغییر نگاه مخاطبان و جذب آنها به سمت آثار فاخر انقلاب اسلامی و آشنایی آنها با مفاهیم ناب اسلامی از اهداف این واحد است.

سوره مهر الکترونیک

سوره مهر الکترونیک با نام تجاری “سما” فعالیت خود را با هدف ایجاد نشر الکترونیک از سال 1390 به عنوان واحدی از انتشارات آغاز نمود. در سال 1391 نخستین پلتفورم کتابخوان توسط سما معرفی گردید. تولید و عرضه بیش از 1800 عنوان کتاب الکترونیک، 150 عنوان کتاب صوتی و 30 عنوان اپلیکیشن کتاب به همراه حضور گسترده در بازار کتاب های الکترونیک و صوتی از جمله فعالیت های سما طی این چند سال بوده است

افتخارات و مجوز ها

نظرات کاربران

نام کاربر

محسن ابراهیمی

ممنون از سایت سوره مهر که همیشه با ایده های خلاقانه در زمینه ترویج کتاب پیشرو بوده.

نام کاربر